Z pasji do perfekcji.
NEONAIL EXPERT

Pozwól, by nasze trenerki przeniosły Cię w świat sztuki stylizacji paznokci.

Poznaj trenerki

Trenerki
NEONAIL Expert

Nasz zespół tworzą
dziewczyny z pasją...

ogromnym doświadczeniem i zapałem do odkrywania nowości.

Podczas szkoleń poza merytoryczną, dogłębną wiedzą przekażą Wam szereg dobrych praktyk i przemycą trendy i nowości w kontekście łatwości, czy czasu, jaki jest potrzebny na wykonanie pożądanych przez klientki stylizacji. Opowiedzą też o przypadkach ze swojego doświadczenia, które pozwolą na wyciągnięcie wniosków i pozwolą uniknąć błędów.

Na naszych szkoleniach nie będziesz się nudzić. Nie serwujemy tylko teorii, ale kładziemy duży nacisk na praktykę. Chętnie odpowiadamy na pytania i naprawdę lubimy, kiedy podczas szkoleń jesteście aktywne. Nasze trenerki same nieustannie podnoszą kwalifikacje, dlatego też wiedzą, jak poprowadzić szkolenie, żebyście jako uczestniczki mogły wynieść z niego jak najwięcej.

Dlaczego warto
szkolić się u nas?

Wieloletnie doświadczenie
marki i zespołu
Czynna praktyka
trenerek w organizacji
Kompleksowe
zaplecze szkoleniowe
Materiały szkoleniowe
i informacyjne

Poznaj nasz zespół

Daria
Kaleta-Kudrycka

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z długoletnim stażem, specjalizującą się w stylizacji paznokci. Od 2013 roku jestem główną trenerką NEONAIL Professional.

Stylizacją paznokci zajmuje się od ponad 15 lat, od 8 lat jako instruktor podczas szkoleń, kursów, warsztatów, czy pokazów. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu stylizacji paznokci na terenie Polski i za granicą. Jestem członkinią Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Stylistów Paznokci Fantasmagorie.

Regularnie publikuję artykuły w różnego rodzaju pismach branżowych. Możecie mnie czasem znaleźć w jury na mistrzostwach, między innymi Nail Art.

Julita
Adamowicz

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęłam 14 lat temu. Przez 8 lat prowadziłam własny gabinet kosmetyczny. Przez ten czas poznałam branżę, specyfikę klienta, produkty i rynek manicure.

Mając za sobą długą praktykę w zawodzie stylistki, zdecydowałam się na kolejny duży krok – na pracę w roli trenerki. Od kilku lat prowadzę szkolenia dla marki NEONAIL, podczas których mogę dzielić się zdobytą dotąd wiedzą i przekazać dobre praktyki niezbędne w pracy profesjonalnej stylistki paznokci.

Mam za sobą wiele kursów i szkoleń z zakresu stylizacji paznokci i kosmetologii ogólnej. Udaje mi się łączyć pracę i pasję, a to pozwala wykonywać pracę z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Marina
Krykunenko

Podobnie, jak w przypadku wielu innych stylistek paznokci, stylizacja paznokci była na początku moim hobby. Kiedy zaczęłam w to wkładać całe swoje serce, przygoda przerodziła się w sposób na życie.

Znalazłam spełnienie w sztuce pielęgnacji dłoni, a moje prace zaczęli doceniać jurorzy konkursów na całym świecie. Zdobyłam pierwsze miejsca w takich kategoriach, jak Mixed Media Tip Box, Art Box, Reality Nail Art i Soak Off Fashion Design.

Paznokcie to pasja, może trochę obsesja. Dodatkową radość daje mi możliwość dzielenia się moją wiedzą z innymi, kiedy wchodzę w rolę instruktorki NEONAIL.

Liudmyla
Herasymchuk

Stylizacją paznokci zajmuje się od 2006 roku. Doświadczenie zdobyła przechodząc każdy etap w tej branży, od hobbistki przez stylistkę w salonie aż została właścicielką własnego gabinetu.

Miała przyjemność wprowadzać marki zagraniczne na Polski rynek. Wielokrotnie brała udział w targach kosmetycznych i pokazach stylizacji paznokci. Brązowa medalistka 11 edycji mistrzostw WoldCup NailArt w konkurencji Flat, w Monachium.

Ukończyła liczne szkolenia i kursy z zakresu stylizacji paznokci. Z wykształcenia magister pedagogiki, dzięki temu potrafi ciekawie i skutecznie przekazać ogrom wiedzy jaki posiada swoim kursantom.